Gelenek sürüyor… 20 bin Tofaşlı “Tofaş Günü”nde bir araya geldi.
 
Türk otomotiv sanayisinin öncü kuruluşu Tofaş’ın tüm çalışanları, emeklileri ve ailelerini bir araya getirdiği geleneksel Tofaş Günü, yaklaşık 20 bin kişinin katılımıyla, 6 Eylül Cumartesi günü gerçekleştirildi.
 
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın Mesleki Eğitim Kampüsü’nde tüm gün süren etkinlikte, eski ve şimdiki Tofaş çalışanları aileleri ile birlikte oyunlar, gösteriler ve konserler eşliğinde keyifli bir gün geçirdi. Sibel Can ve Grup Seksendört’ün konserlerinin yanı sıra Yavuz Seçkin’in şovlarıyla keyifli anlar yaşayan Tofaşlılar, büyük bir aile olmanın gücünü bir kez daha hissetti.
 
Konuyla ilgili konuşan Tofaş CEO’su Kamil Başaran “Bizler sahip olduğumuz Tofaş ruhunun ne kadar değerli olduğunun bilincindeyiz. Başarma arzumuzu, Türkiye’nin gururu olma tutkumuzu daha da güçlendirip bizden sonraki kuşaklara devredeceğiz” dedi. Konuşmasında çocukların eğitimine verilen önem ve desteğe dikkat çeken Başaran, Tofaş Fen Lisesi’nin bu yıl açılacağını da sözlerine ekledi. Başaran ayrıca kadın istihdamının artmasından da son derece memnun olduğunu belirterek “Tofaş ve Tofaşlılık ömür boyu süren bir gönül bağı. Bu ilişkimizi her fırsatta canlı tutmaya devam edeceğiz” dedi.
Lancia Alfa Romeo Fiat Jeep Maserati Ferrari Fer-Mas Bilgi Toplumu Hizmetleri
Gelenek sürüyor… 20 bin Tofaşlı “Tofaş Günü”nde bir araya geldi.