Tofaş’tan Bursa Valiliği ve Emniyet Müdürlüğü’ne araç desteği
 
Tofaş, Bursa Valiliği hizmetlerinde kullanılmak üzere 1 adet Fiat Freemont ile genel güvenlik ve asayiş başta olmak üzere trafik, adli ve idari hizmetlerde kullanılmak üzere, Bursa Emniyet Müdürlüğü’ne 5 adet Fiat 500L tahsis etti.
 
Araçlar Tofaş’ın Bursa Fabrikası’nda 17 Mart Salı günü düzenlenen törenle, Tofaş CEO’su Cengiz Eroldu tarafından Bursa Valisi Münir Karaloğlu ile Bursa İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız’a teslim edildi. Törende Tofaş yöneticilerinin yanı sıra Bursa Valiliği ve Bursa Emniyet Müdürlüğü’nden yetkililer de hazır bulundu.
 
Törende konuşma yapan Bursa Valisi Münir Karaloğlu “Bursa’ya çok ciddi katkılar sunan Tofaş bir yıl süreyle 1 adedi valiliğimize 5 adedi Emniyet Müdürlüğümüze olmak üzere araç tahsisini gerçekleştirdi. Bursa’da yaşayan 2 milyonu aşkın vatandaşımıza, 7.852 polisimizle asayiş ve güvenlik sağlamaya çalışıyoruz. İşte bu hizmetlerin daha iyi yürütülebilmesi adına Tofaş ve Tofaş gibi Bursa’nın yiğitlerinin çok büyük katkı ve desteğini görüyoruz.” dedi.
 
Tofaş CEO’su Cengiz Eroldu ise yaptığı konuşmada, “Bursa’nın Tofaş için anlamı çok büyük. Ticari faaliyetlerimizin ötesinde, Bursa’nın sosyal hayatına, ekonomisine değer katacak, yaşam kalitesini artıracak çalışmaları hayata geçirmeye önem veriyoruz. Kamu hizmetlerine elimizden geldiği ölçüde katkı sağlamak da bu çalışmaların bir parçası… Bu araçların Bursa halkına hizmet edecek olmasından büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.
 
​​
Lancia Alfa Romeo Fiat Jeep Maserati Ferrari Fer-Mas Bilgi Toplumu Hizmetleri
Tofaş’tan Bursa Valiliği ve Emniyet Müdürlüğü’ne araç desteği