Fabrika Gezisi
Yoğun üretim koşulları nedeniyle fabrika gezilerimize şu an için geçici olarak talep alınamamaktadır.

İlerleyen dönemlerde fabrikamızı ziyaret etmek için fabrikagezisi@tofas.com.tr mail adresiyle irtibata geçebilirsiniz.

Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Fabrika gezisi hakkında
Fabrika gezisi, sacın şekillendirilerek gövde parçalarının oluşturulduğu pres atölyesini, saç parçaların kaynak işlemi ile bir araya gelip araç gövdesinin oluşturulduğu gövde atölyesini;  motor, elektronik, mekanik ve diğer parçaların montajlanarak aracın tamamlandığı montaj atölyesini içermektedir.

Standart fabrika gezileri İngilizce ve Türkçe olarak Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri (resmi tatiller hariç) 14:00-16:30 saatleri arasında yapılmaktadır. Sunum, ikram ve atelye gezisinde oluşan programda yaklaşık 2 km mesafe yürünmektedir.

Başvuruların en az 10 kişilik grup olarak yapılması gerekmektedir, daha az sayıdaki gruplar veya bireysel talepler başka gruplarla birleştirilerek değerlendirilecektir. 10 kişinin üzerindeki grupların otobüs veya midibüs gibi tek bir araç ile fabrikamıza gelmeleri tercih edilmektedir. En fazla 30 kişilik gruplar halinde gezi yapılmaktadır.
 
Rezervasyon formunu kullanarak talep ettiğiniz tarihler için kaydınızı yapınız. Talebiniz hakkında vermiş olduğunuz telefon numarası veya mail adresi aracılığıyla size bilgi verilecektir.

Ziyaretiniz onaylandıktan sonra sizin güvenliğiniz için iletilecek olan Güvenlik ve İş güvenliği kurallarına fabrika gezisi esnasında tam olarak uymanız beklenmektedir. Eğer bir grup adına başvuru yapıyorsanız, bu kuralları tüm katılımcılar ile paylaştığınızdan emin olunuz, kurallara uygun hareket edilmediği taktirde Tofaş, kişinin/grubun geziye katılımını iptal edebilir.
 
Ziyaretiniz öncesinde lütfen gruptaki tüm kişilerin isim, ünvan, TC kimlik no bilgilerini yabancı ziyaretçiler için pasaport numarasını isteyen formu doldurunuz ve bize gönderiniz. İsim değişikliklerinin en geç geziden iki gün önce bildirilmesi gerekmektedir.
 
Kabul edilen ziyaret talepleriniz iş ve üretim koşulları nedeniyle firmamız tarafından iptal edilebilir veya size farklı bir tarih önerilebilir. Bu gibi durumda size bilgi verilecektir.

Fabrika ziyareti ücretsizdir.

Kabul edilen talebinizin ertelenmesi veya iptali gibi konularda fabrikagezisi@tofas.com.tr mail adresiyle irtibata geçebilirsiniz.
 
Lancia Alfa Romeo Fiat Jeep Fer-Mas Fer-Mas Fer-Mas Bilgi Toplumu Hizmetleri
Fabrika Gezisi