İletişim Formu
 
Ad  
Soyad  
E-posta Adresi  
İş Telefonu
Ev Telefonu
Cep Telefonu
Konu
Açıklama
Doğrulama
 
Kullanım koşullarını okudum ve kabul ediyorum.
 

Veri Paylaşım İlkeleri ve Şartları

Tofaş’a verdiğiniz tüm kişisel verileriniz yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz, Tofaş’ın size fayda sunabilmesi, ticari elektronik ileti gönderilebilmesi, size özel kampanyalar tasarlanabilmesi, anket veya telesatış uygulamaları, araştırma, planlama, veri işleme, istatistiki analizler gibi amaçların gerçekleştirilebilmesi için Tofaş tarafından işlenecektir. Sağlanacak faydalar, elektronik ticari ileti ve bilgilendirmeler için kişisel verileriniz kullanılarak telefon, kısa mesaj, sms, mms, video, e-posta, mektup gibi kanallardan Tofaş tarafından size sunulacaktır. Tüm kişisel verileriniz ve Tofaş, Tofaş bayi, yetkili satıcı, servislerinde yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda; Tofaş, internet ortamında dijital pazarlama yapılmasını sağlayan her türlü uygulamaya ve platforma, pazar araştırma firmalarına, analitik veri işleme hizmetleri veren firmalara, bu firmaların şube, acente ve franchise’larına, ayrıca bu şirketlerin altyapı sağlayıcılarına ve hizmet aldığı diğer şirketlere (gönderi şirketi, çağrı merkezi, danışmanlar gibi) aktarılabilecek ve bu kişilerce yukarıda belirtilen amaçların gerçekleştirilmesi için işlenebilecektir. Kişisel verileriniz farklı platformlar arasında da aktarılabilecek ve bu platformlarda yer alan kişisel verileriniz birleştirilerek işlenebilecektir.

Platformlar kapsamında hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi ücretsiz ve kolaylıkla ulaşabileceğiniz www.tofas.com.tr'den iletebilirsiniz.

Zaman zaman, web-sitemize güncellenmiş versiyonlar yükleyerek iş bu metin değiştirilebilir. Değiştirilen herhangi bir metin için tarafınızı bildirimde bulunulacaktır. Bu değişikliklerden haberdar olmak için web-sitelerimizi sık sık ziyaret etmenizi öneririz.

Data Sharing Principles and Conditions

All of your personal data that you give to Tofaş and your information related to your activities will be processed by Tofaş in order that Tofaş can provide you with benefits, send you commercial electronic messages, design campaigns specific for you and realize purposes such as survey or telemarketing applications, research, planning, data processing and statistical analyses. Your personal data will be used for benefits to be provided, electronic commercial messages and informing, and they will be presented by Tofaş via channels such as telephone, short message, sms, mms, video, e-mail and letter. All of your personal data and your information related to the procedures that you have conducted before Tofaş, Tofaş dealerships, authorized dealers and services may be transmitted to Tofaş, all kinds of applications and platform enabling the conduct of digital marketing in the internet environment, market research companies, companies providing analytical data processing services, branches, agencies and franchises of these companies, the infrastructure providers of these companies and other companies from which they receive service (reference company, call center, consultants, etc.) and they may be processed by these parties in order to realize the purposes stated above. Your personal data may also be transferred between different platforms and your personal data on these platforms may be processed conjunctively.

You are entitled to find out which of your data is in the scope of these platforms and to demand the correction of your incorrect data and the prevention of establishment of contact with you. You can transmit these demands via www.tofas.com.tr which you can reach free of charge and easily.

This text may be modified from time to time by uploading its updated versions to our website. You will be notified for any modification in the text. In order to be informed of these modifications, we recommend you to visit our websites frequently.

 

Fabrika gezilerimize şu an için geçici olarak talep alınamamaktadır.

Lancia Alfa Romeo Fiat Jeep Maserati Ferrari Fer-Mas Bilgi Toplumu Hizmetleri
İletişim Formu