Çalışanlarımıza ne sunuyoruz?

Esnek Yan Fayda Şirket Katkısı
 
Tofaş çalışanları, FLEXTRA uygulaması ile yan faydalarını farklı ihtiyaçlarını karşılamak için esnek şekilde düzenleyip, özgürce seçim yaparak çeşitli ürün ve hizmet seçeneklerinden dilediği gibi yararlanabiliyor.


 

Koç Vakfı Emeklilik
 
Koç Topluluğu şirketlerinde çalışmaya başlayan her beyaz yakalı çalışan işe girişte Koç Holding Emekli ve Yardım Sandığı Vakfına üye olur. Vakfa dahil olunan tarihten itibaren her yıl Vakıf Yönetim Kurulu tarafından üyelerin ücretlerinden her ay % 6 kesenek payı tahsil edilir. Tofaş da üyeler adına aynı miktarda iştirak payı öder.
 

  
Koç Allianz Özel Sağlık Sigortası
 
Koç Holding Emekli ve Yardım Sandığı Vakfına üye olan her çalışan sağlık sigortasından yararlanabilir. Üyelere kıdem grupları dahilinde sağlanan sağlık sigortasının teminatının çeşitleri, limitleri ve diğer şartları ile üyelerin aylık ödeyecekleri katkı payları her yıl poliçe yenileme dönemlerinde Vakıf Yönetim Kurulu tarafından belirlenerek duyurulur.

   

Akıllı Telefon ve Şirket Hattı 
 
Tofaş beyaz yaka çalışanlarına, Bilgi ve İletişim Teknoloileri Direktörlüğü'nün sunduğu cihaz listesinden seçtikleri akıllı telefon modeli verilir.
Baz cihaz seçenler herhangi bir ücret ödemeden cihazları 36 ay boyunca kullanırlar ve 36 ayın sonunda cihazın çalışana devri gerçekleştirilir. 
 


Kreş Yardımı
 
Tofaş doğum yapan kadın çalışanlarına çocukları 66 aylık olana kadar aylık kreş yardımı ücreti verir.
 
 
 
 
 
 ​​​​
Lancia Alfa Romeo Fiat Jeep Maserati Ferrari Fer-Mas Bilgi Toplumu Hizmetleri
Çalışanlarımıza ne sunuyoruz?