​​​

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

ŞEFFAFLIK

Tofaş’ın tüm paydaşları; sorularını, taleplerini ve şikâyetlerini, 7 gün 24 saat, Tofaş İlgi Merkezi ve internet sitesinden Şirket’e ulaştırma olanağına sahiptir.

ERİŞİLEBİLİRLİK

Tüm başvurular için,

Fiat İlgi Merkezi: 444 22 55

www.fiat.com.tr

Alfa Romeo ve Lancia İlgi Merkezi: 444 19 10

www.alfaromeo.com.tr

www.lancia.com.tr

Jeep® İlgi Merkezi: 444 53 37

www.jeep.com.tr

kullanıma açıktır.

CEVAP VEREBİLİRLİK

Başvurularının alınmış olduğu bilgisi, Şirket internet sitesinden ve/veya İlgi Merkezi’nden, belirlenmiş süre içerisinde başvuru sahibine iletilmektedir.

OBJEKTİFLİK

Bütün sorular, talepler ve şikâyetler, ön yargısız ve adil bir şekilde değerlendirilmektedir.

ÜCRETLER

Başvuruların değerlendirilmesi süreci, başvuru sahipleri için ücretsizdir.

GİZLİLİK

Kişisel bilgilerin korunmasının son derece önemli olduğu gerçeğinden hareketle, kişisel bilgiler kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Tofaş, Şirket politikaları ile yasal uygulamalar çerçevesinde; müşterilerine çözümler sunmaya, müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya ve müşteri haklarını her koşulda korumaya özen göstermektedir.

HESAP VEREBİLİRLİK

Sosyal sorumluluğa giren tüm alanlar dâhilinde, gerekli tüm ulusal ve uluslararası standartların gözetilerek uygulanmasının yanı sıra, bunların geliştirilmesi yönündeki çalışmalar hayata geçirilmektedir.


PAYDAŞLARIN MEMNUNİYETİ VE BEKLENTİLERİNİ DİKKATE ALAN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK POLİTİKASI

İletilen bütün sorular, talepler ve şikâyetler kayıt altına alınarak, konu ile ilgili kararlar başvuru sahiplerine gerekçeleriyle birlikte açıklanmaktadır.

SÜREKLİ İYİLEŞTİRME

Tofaş, paydaşlarından gelen bildirimleri, iş süreçlerinde, ürün ve hizmetlerinde proaktif iyileştirmeler sağlayacak şekilde değerlendirmektedir.

​​